Świadczymy usługi w zakresie:
•    Sieci komputerowe - instalacja okablowania, konfiguracja urządzeń sieciowych, serwery plików, NAS-y, routery itp.
•    Komputery stacjonarne - montaż, serwis, konfiguracja, modernizacje, naprawy.
•    Laptopy, notebooki - sprzedaż, naprawa, rozbudowa, modernizacje, naprawy MB (BGA).
•    Kasy i drukarki fiskalne - sprzedaż i serwis (Innova, DATECS, EMAR) również pozostałe wyposażenie placówek
     handlowych (wagi, czytniki kodów, pos-y itp).
•    Oprogramowanie - sprzedaż serwis.
•    Strony internetowe.

Budujemy systemy w oparciu o kamery przemysłowe, stanowiska obrotowe i stałe, systemy bezprzewodowe oraz kamery w systemach obserwacji dyskretnej. Nasze systemy umożliwiają podgląd i zarządzanie zdalne poprzez internet, telefon komórkowy, palmtop na monitorze twojego komputera, laptopa lub TV.

Zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją systemów monitoringu. Posiadamy szeroką ofertę sprzętową oraz, jako firma, gwarantujemy fachową instalacje monitoringu w państwa domu, biurze czy zakładzie pracy. Nasze systemy obserwacyjne mogą składać się z różnego rodzaju kamer: czarno-białych i kolorowych, zewnętrznych i wewnętrznych, miniaturowych i standardowych rozmiarów, statycznych i obrotowych, ukrytych i widocznych. Montaż kamer odbywa się z zachowaniem najwyższej staranności oraz terminowości. Nasi pracownicy posiadają kwalifikacje, umiejętności oraz certyfikaty zapewniające usługi na oczekiwanym poziomie.
Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji TV przemysłowej dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych. Specjalizujemy się w instalacjach systemów telewizji przemysłowej, projektowaniu, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych. Prowadzimy również doradztwo w zakresie instalacji i obsługi systemów telewizji dozorowej.

Monitoring w dzisiejszych czasach jest nieodłączną częścią firmy. Jego wartości prewencyjne wydają się być nie do przecenienia. Drastyczny spadek zdarzeń przestępczych w obiektach wyposażonych w kamery to już niemal praktyka. Z doświadczenia wiemy, że przemyślany projekt monitoringu to przeważnie połowa sukcesu.

Podstawowym elementem każdego systemu jest system zintegrowanych ze sobą kamer. Kamery mogą monitorować parking przy domu, garaż, bramę wjazdową, ogród czy cały teren wokół domu. Poza wzrostem poczucia bezpieczeństwa wśród domowników, monitoring zapobiega różnego rodzaju wandalizmom, kradzieżom samochodu i innym tego typu rzeczom. System monitoringu umożliwia błyskawiczną reakcję na zaistniałe wydarzenie.

Świadczymy usługi montażu anten do cyfrowej telewizji naziemnej - instalacje indywidualne i instalacje systemów anteny zbiorczej (jedna antena dla wszystkich mieszkańców domu wielorodzinnego lub osiedla domów jednorodzinnych).

Montujemy, ustawiamy i regulujemy anteny odbierające sygnał telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T Instalujemy anteny dobrane parametrami do warunków terenowych, odległości od nadajnika i potrzeb użytkownika.
Dzięki instalacji anteny naziemnej DVB-T będziecie, Państwo mieli, bezpłatny dostęp do następujących programów telewizyjnych:
20 programów cyfrowych MPEG4 DVB-T ( TVP1, TVP2, TVP Info, TVN,TVP Historia, TVP Kultura, TV 4, TVN 7, Polsat,TV Puls,TV Puls 2, TV 6, Polsat Sport News).

Cyfrowe programy telewizji naziemnej (DVB-T) można odbierać za pomocą telewizorów wyposażonych w tuner DVB-T z systemem MPEG-4. Większość telewizorów LCD kupionych w okresie ostatnich dwóch lat posiada fabrycznie zamontowany taki tuner.

Wykonujemy instalacje domofonowe i wideodomofonowe analogowe lub cyfrowe. Wykonywane przez nas instalacje dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.
 

Główną funkcją domofonu i wideo-domofonu jest możliwość identyfikacji osoby próbującej dostać się na obiekt objęty systemem.
System analogowy jest tańszy i prostszy , dobrze sprawdza się w małych instalacjach.
System cyfrowy jest droższy , lecz można go rozbudować o różne funkcje np. obsługę bramy wjazdowej , otwieranie furtki za pomocą kodu cyfrowego , oraz cały system można połączyć z systemem ochrony budynku.
Wideodomofon jest bardziej praktyczny , gdyż można obserwować co dzieje się wokół wejścia na posesję.Daje pewność co do tożsamości osoby chcącej wejść do naszego domu. Jest jednak droższy i nie zawsze konieczny.
Na instalację domofonu , lub wideodomofonu najlepiej zdecydować się na etapie budowy , ponieważ na rynku jest wiele modeli , oraz systemów połączeń co wiąże się z odpowiednią ilością żył w przewodach połączeniowych pomiędzy budynkiem a furtką itp.
Wykonujemy zarówno proste i tanie instalacje oraz rozbudowane i nowoczesne, zintegrowane z innymi domowymi instalacjami. Korzystamy z najnowszych rozwiązań dedykowanych dla inteligentnych domów zapewniających największą funkcjonalność z jednoczesną prostotą obsługi.

Świadczymy usługi montażu anten do cyfrowej telewizji satelitarnej - instalacje indywidualne i zbiorcze.
Montujemy anteny satelitarne wszystkich płatnych platform cyfrowych: Telewizji nc+, Telewizji Na Kartę, Cyfrowego Polsatu, MTV Unlimited, Kart Erotycznych. Wykonujemy także instalacje anten satelitarnych niezależnych od płatnych platform cyfrowych, ustawiamy anteny do odbioru sygnału telewizyjnego z kilku satelitów z jednej nieruchomej anteny (dwa, trzy, cztery, i więcej ) oraz anteny obrotowe do odbioru sygnału z satelitów z całej dostępnej w miejscu instalacji orbity.
Dzięki instalacji Satelitarnej uzyskają Państwo możliwość podłączenia tunerów satelitarnych bezpośrednio do gniazdka telewizyjnego w Państwa mieszkaniu.Antena satelitarna umożliwia odbiór bezpłatnych cyfrowych programów telewizyjnych nadawanych z satelity HotBird :

 • 18 programów polskich : 4Fun.TV, TELE5, Polonia 1, Edusat, VIVA, TV Biznes,CSB TV, Mango 24, TVP Polonia, ITV, TVP Kultura, TV Puls, TVS - TV Silesia, Eska TV, TVR, Polo TV,Czwórka-Radio z Wizją, Rebel TV.
 • 11 programów radiowych: Polskie Radio Jedynka, Polskie Radio Dwójka, Polskie Radio Trójka, Polskie Radio Euro, Jasna Góra, RMF FM, RMF Classic, RMF MAX, Planeta FM, Radio ZET, Złote Przeboje
 • 38 programów angielskich m.in.: BBC World News, Al Jazeera International, CNBC Europe.
 • 11 programów niemieckich m.in.: ZDF, RTL, RTL 2, Deutsche Welle TV.
 • 17 programów francuskich m.in.: TV Monde Europe, France 24.
 • 6 programów hiszpańskich m.in.: Canal 24 Horas.
 • 148 programów włoskich m.in.: Rai News, Rai Uno, Rai Due, Rai Tre, Discovery Real Time.
 • 6 programów grackich m.in.: ERT World.
 • 20 programów rosyjskich m.in.: RTR Planeta, Ru TV.
 • 4 programy portugalskie m.in.: Rit TV Rede Internacional.
 • 142 programy arabskie w tym 49 kanałów Farsi.
 • 5 programów tureckich.
 • 11 programów kurdyjskich.


Oprócz programów bezpłatnych wymienionych wyżej można oglądać programy płatne wszystkich polskich platform telewizji cyfrowej satelitarnej ( Telewizja NC+, Cyfrowy Polsat, Orange) po podpisaniu umowy na abonament z wybraną platformą lub zakupie abonamentu w formie przedpłaconej Smart HD+, TNK HD, TNK SD.